8-40V to 13.8V Voltage Regulator 12V24V28V to 13.8VDC-DC Regulated Power Supply Module(8 40V to 13.8V 15A 207W)
★★★★★ 4.6 132 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by www.royalite-mfg.com
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 18
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
Power Converters8-40V to 13.8V voltage regulator 12V24V28V to 13.8VDC-DC regulated power supply module
  • Power Converters
Brand fhDGrf
Color One Color
Manufacturer fhDGrf
Model Number fhDGrf
Number of Items 1
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.6 out of 5
★★★★★
132 ratings | 54 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
84% (111)
4 stars
3% (4)
3 stars
2% (3)
2 stars
1% (1)
1 star
10% (13)